Szkolenie: KARA ŁĄCZNA

defensoriuris

Już w ten czwartek 23 lipca 2020 r. o godzinie 18:00 zapraszamy na pierwsze szkolenie w ramach „Wakacyjnej akademii #DI”.
Zostanie ono poprowadzone przez Sędziego Sądu Rejonowego w Słupsku Daniela Żegunię, który na co dzień orzeka w II Wydziale Karnym Sądu Rejonowego w Słupsku. Jest kierownikiem Sekcji Wykonywania Orzeczeń Sądowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, w tym także dla adwokatów i aplikantów adwokackich. Szerzej znany jest członkom Izby Adwokackiej w Koszalinie, którzy chętnie uczestniczą w zajęciach prowadzonych przez Pana Sędziego.
Na naszą prośbę zgodził się podzielić swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami oraz praktycznymi radami, które bywają nieocenione w codziennej praktyce.

Tematem szkolenia będzie kara łączna. Została ona niedawno (ponownie) zmieniona w wyniku wejścia w życie tzw. Tarczy antykryzysowej 4.0. O tym, jak zmiany faktycznie przełożą się na pracę obrońców, nikogo nie trzeba przekonywać.  Stąd zakres szkolenia umożliwi odnalezienie się w gąszczu kolejnych modyfikacji.

Zajęcia zostaną przeprowadzone za pośrednictwem platformy Zoom (nie ma zatem potrzeby instalowania programu) i co ważne, jest ono bezpłatne, a obecni otrzymają zaświadczenia uczestnictwa. Ilość miejsc jest ograniczona (200 osób), zaś pierwszeństwo w zapisach przysługuje członkom grupy DI na portalu społecznościowym Facebook (klik).

Formularz zgłoszeniowy znajdujący się na dole, należy przesłać do 23 lipca 2020 r. do godziny 17:00 na adres: szkolenia@defensoriuris.pl
W odpowiedzi przesłane zostanie potwierdzenie uczestnictwa i link do szkolenia.

POBIERZ: Formularz zgłoszeniowy

 

Możesz być zainteresowany też poniższymi artykułami

Zostaw komentarz

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej

Polityka prywatności & cookies