Szkolenie: ROLA PEŁNOMOCNIKA W POSTĘPOWANIU EGZEKUCYJNYM

defensoriuris

W czwartek, 27 sierpnia 2020 r., o godzinie 18:00 zapraszamy na kolejne szkolenie w ramach „Wakacyjnej akademii #DI”. Tym razem przedmiotem będzie rola pełnomocnika w postępowaniu egzekucyjnym. 

Zostanie ono poprowadzone przez Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Marcina Jana Mania, autora komentarzy prawnych z zakresu postępowania egzekucyjnego, który na stanowisko został powołany w 2019 r., a przed objęciem własnej kancelarii komorniczej, był zatrudniony w kancelarii komornika sądowego przez prawie 7 lat, najpierw na stanowisku aplikanta komorniczego, a następnie asesora komorniczego. Ukończył studia na Uniwersytecie Szczecińskim (prawo). Aplikację komorniczą odbył w ramach Komorniczej Izby w Szczecinie. Egzamin zawodowy zdał z wyróżnieniem, uzyskując drugi wynik w Izbie Komorniczej w Gdańsku (więcej informacji : www.slupskikomornik.pl ) Na łamach strony internetowej Stowarzyszenia Adwokackiego „Defensor Iuris”, opublikowane zostały teksty jego autorstwa w ramach cyklu „Okiem asesora sądowego”

Pan Komornik przybliży nam zagadnienia związane z udziałem profesjonalnego pełnomocnika w postępowaniu egzekucyjnym, w tym dotyczące zmian, które wprowadziła m. in. ustawa z 2018 r. Dowiemy się, jakie błędy są najczęściej popełniane przez strony, aby uniknąć – czasami bardzo dotkliwego w skutkach – przedłużenia postępowania.

Zajęcia zostaną przeprowadzone za pośrednictwem platformy Zoom (nie ma zatem potrzeby instalowania programu) i co ważne, są one bezpłatne, a obecni otrzymają zaświadczenia uczestnictwa. Ilość miejsc jest ograniczona (100 osób), zaś pierwszeństwo w zapisach przysługuje członkom grupy DI na portalu społecznościowym Facebook (klik).

Formularz zgłoszeniowy znajdujący się na dole, należy przesłać do 27 sierpnia 2020 r. do godziny 18:00 na adres:

szkolenia@defensoriuris.pl

W odpowiedzi przesłane zostanie potwierdzenie uczestnictwa i link do szkolenia.

POBIERZ: Formularz zgłoszeniowy

Możesz być zainteresowany też poniższymi artykułami

Zostaw komentarz

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej

Polityka prywatności & cookies